SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO

İnternette iş yapabilmenin en büyük anahtarı SEO (Search Engine Optimization) Türkçe açılımı ile Arama Motoru Optimizsayonudur. Günde milyonlarca kişinin gelip geçtiği kocaman bir cadde düşünün, bu caddenin tam ortasında hiç kapanmayan ve 7 gün 24 saat hizmet verebilen bir mağazaya sahip olduğunuzu düşünün. Gelirinizin ne kadar katlanabileceğini, mağazanızın ve markanızın ne kadar büyüyebileceğini hayal edin. İşte SEO'nun gücüyle birlikte tüm bu olanaklara sahip olabilirsiniz. 

Moobile ile SEO Çalışmaları

Bir web siteniz varsa önce gerekli teknik incelemelerin yapılması gerekiyor. Alanında uzman SEO ekibimiz, web sitenizin tüm teknik incelemelerini gerçekleştirdikten sonra yapılacak olan tüm işlemlerin periyodik olarak listesini oluşturur. Yapılan liste sonrasında bilgilendirme yapılır ve onay sonrasında SEO çalışmaları başlar. 

Moobile İle İleri Düzey SEO Çalışmaları

İleri düzey SEO çalışmaları; 6 aylık periyotların dışında yıllık hatta daha uzun vadelerde çalışmalar gerektirir. 1 ay, 3 ay ya da 5 ay gibi kısa vadelerde kısa süreli zayıf etkiler görünse de çalışma bırakıldığında site de sıralamada gerileyebilir. Eğer marka değerinizi korumak ve mevcut trafiğinize her zaman sahip olmak istiyorsanız ileri düzey SEO çalışmalarını tercih etmelisiniz. 6 aylık periyodlarda SEO çalışmaları size kısa vadede fayda sağlamış olsa da gelecek dönemdeki 6 aylık süreçte SEO açısından sıralamanız tehlikeye girebilir. Bu nedenle SEO çalışmalarını 1-3-6 ay gibi kısa süreler yerine daha uzun vadelerde tercih etmelisiniz.

Moobile İle Ne Kazanırsınız?

Moobile ile hem kısa vade hem de uzun vade içerisinde SEO çalışmaları ile yeni potansiyel müşteriler kazanırsınız. Müşterilerinizi elde tutmanın yollarını öğrenir, artık daha fazla satış yapmaya başlarsınız. Müşterilerinizi memnun etmenin yeni yollarını öğrenir, ticari sürecinizde başarıya daha yakın olursunuz. 

 

 

Neden Biz?

Arama sonuçlarınızı iyileştirin

Hızlı bir şekilde yükselmeye başlayın

Reklam ve Optimizasyon

Bize Ulaşın

İhtiyacınız olan her şey: