Artırılmış Gerçeklik (AR)

Günümüz teknoloji dünyasının önde gelen konularından biri gerçek hayatı sanal ögelerle destekleyerek bambaşka bir deneyim oluşturmaktır. Gerçek ve sanal hayatın birleşmesiyle ‘’Artırılmış Gerçeklik’’ kavramı doğdu. Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality), gerçek dünyanın fiziki ortamını bilgisayar ortamına aktararak canlı olarak gerçek zamanlı görmemize ve hissetmemize olanak sağlar. AR teknolojisi bilgisayarlar ile oluşturulan görüntü, ses, grafik, GPS verilerinin geliştirilip ve çoğaltılıp aktarıldığı dolaylı veya canlı fiziksel görünümdür.

Birkaç yıl önce hayatımıza giren ve geleceğin dünyasını oluşturacak olan AR teknolojisini anlamak, sizi ticaret sektöründe öne geçirme imkanı veriyor. Artırılmış gerçeklik, günümüz pazarında oyunun kurallarını değiştiren bir teknoloji olarak sıkça adından söz ettirmektedir. Genç teknoloji kullanıcıları başta olmak üzere 200 milyondan fazla kullanıcının artırılmış gerçekliğe ilgi duyması ve bu sayının sürekli olarak katlanarak artması, işletmelerin de bu teknolojiye yönelmelerine neden olmaktadır.

Artırılmış Gerçeklik Hizmetimiz

Moobile olarak, Kurumsal veya e-ticaret sitenizde içerilen ürünlerinizin 3D şeklinde incelenmesi ve bunun yanı sıra artırılmış gerçeklik olarak görüntülenmesi ya da reel alanlar üzerine entegre edilmiş sanal item’ler üzerine geliştirilmiş proje ve oyunlar için çözümler sunuyoruz.

AR teknolojisi sayesinde e-ticaret sitenize müşterileriniz için kaliteli bir hizmet sunmanız ya da reel entegre oyunlar üretebilmeniz mümkün. AR sayesinde ürünlerinizin daha anlaşılabilir olması müşterilerin yüksek oranda geri dönüşünü garanti eder. Ayakkabı, makyaj, kıyafet, mobilya vs. her şekildeki ürün kategorisine uygun 3D olarak görsel hizmet sunmanıza olanak sağlıyoruz. Bunların yanı emlak sektörü, dekorasyon, tıp, inşaat sektörü, müzeler, sanat alanları, lojistik, inşaat sektörü ve oyun sektörü gibi dilediğiniz her alanda artırılmış gerçeklik teknolojisi hizmetini size sunuyoruz.

Neden Biz?

Aylar değil, günler içinde bitiriyoruz

Hızlı ve planlı geliştirme süreci

Yazılım ve Programlama

Bilgi Al

İhtiyacınız olan her şey: