Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil dünyanın gücünün hepimiz farkındayız. Gelecek dönemde daha fazla öneme sahip olacak olan mobil dünyaya bugünden giriş yapmaya hazır mısınız?  

Aklınızda mobil uygulama projesini hayata geçirme noktasında, projenin ilk kodlandığı günden hayata geçtiği aşamaya kadar ihtiyacınız olan her türlü desteği sağlıyoruz. Bir projenin başarıya ulaşması için fikir olarak mükemmel olmasının yanında kusursuz ve projeyi temsil edebilecek kadar iyi olması gerektiğini de biliyoruz.

Moobile olarak sizlere sadece yazılımsal iş süreçlerinde değil fikrin doğru hedef kitleye ulaşması noktasında da destek sağlıyoruz. Android, IOS ve Windows mobile projelerinize alanında uzman ve deneyimli personellerinizle hizmet vermek için hazırız.  

 

Moobile İle Mobil Uygulama Dünyasına Giriş

Moobile, bugüne kadar birçok mobil uygulama geliştirmiş ve mobil uygulama dünyasında yayına almıştır. Yazılım geliştirme ekibimiz ile hem müşterilerimizin hem de şirket bünyemizdeki tüm mobil uygulamaları geliştiriyor, yayına alıyor ve yayınlandıktan sonra da takip ediyoruz. Sadece yayın öncesi değil aynı zamanda da yayın sonrasında da mobil uygulamalarınızın bug tespitini yapıyor, mevcut istatistiklerini takip ediyoruz.

Neden Moobile İle Mobil Uygulama?

Sadece bugünün değil aynı zamanda geleceğin de mobil uygulamalarını inşa ediyoruz. Bir e-ticaret siteniz için alışveriş uygulamasına mı ihtiyacınız var? Ya da bir oyun fikriniz var ancak bunu geliştirmek için yeterli bilgi, ekip ya da finansal kaynağınız mı yok? Moobile sadece mobil uygulama geliştirmiyor, aynı zamanda uygulamanın başarıya ulaşması için gereken hizmetleri de veriyor. 

Mobil Uygulama Geliştirmek Neden Önemli?

2000 yılından sonra internet sitenizin olması neredeyse zorunluluk haline geldi. Özellikle internet odaklı çalışmakta olan şirketler ve kişilerin bir internet sitesi olması gerekiyordu. İşte bu zorunluluğun aynısı bugün mobil uygulama dünyasında yaşanıyor. Günümüz şartlarında artık bir e-ticaret siteniz varsa aynı zamanda mobil uygulamanız da olmalı ya da bir haber siteniz varsa kullanıcılarınızın her gün internet tarayıcılarını açmadan sizden haber alabileceği bir mobil uygulamasına sahip olmanız gerekir.

 

Neden Biz?

Aylar değil, günler içinde bitiriyoruz

Hızlı ve planlı geliştirme süreci

Yazılım ve Programlama

Bilgi Al

İhtiyacınız olan her şey: