Blockchain (Blok Zinciri) Projeleri

Blockchain, hemen hemen tüm kripto para birimlerinin temelini oluşturan yenilikçi veritabanıdır. Blok zinciri sistemi, herhangi bir veritabanına ait bilgileri kopyalayıp tüm ağlara dağıtarak, sistemin manipüle edilmesinin veya çoğaltılmasının önüne geçer. Blockchain, her türlü veriyi depolayan, işlemlerin hash adı verilen değişmez bir kriptografik imza ile kaydedildiği dağıtılmış bir dijital defter çeşididir. Bir blok zinciri, kripto para birimi işlemleri, değiştirilemez tokenler veya merkezi olmayan akıllı sözleşmeler hakkında bilgi kaydedebilir.

Blokchain Neden Önemli?

Blockchain teknolojisi, tüm ağ katılımcılarının ortak bir anlaşmaya varmalarını sağlar. Blok zincirindeki depolanmış tüm veriler, dijital olarak kaydedilir ve tüm ağ katılımcılarının ortak bir geçmişine sahiptir. Blockchaninin en önemi özelliği, bilgiler bir tek kaynakta saklanmadığından, bilgisayar korsanları tarafından bilgilerin ele geçirilme şansı yoktur.

Blockchain Nasıl Çalışır?

Blockchain (blok zinciri), dijital bir defterin bireysel veri bloklarından oluşan bir "zincir" olarak tanımlanır. Ağa, düzenli aralıklarla yeni verilerin eklenmesi yeni bir "blok" oluşmasına neden olur ve "zincir"e eklenir. Oluşan bu blok zinciri, dijital defterin akışı aynı olacak şekilde güncelleyerek tüm düğümleri etkiler.

Moobile'da Blockchain (Blok Zinciri)

Moobile olarak aklınızdaki blockchain projelerini, bu teknolojiyi kullanarak gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra Moobile ekibimiz, kripto kullanımını hızlandırmak ve finansın geleceğine öncülük etmek isteyen müşterilerimiz için yorulmadan çalışıyor. Vizyoner müşterilerimizi zirveye çıkarmayı ve güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Neden Biz?

Hedefe ulaşabilmeniz adın gereken her şey

Kurumsal kimliğinizi yansıtıyoruz

Yazılım ve Programlama

Bize Ulaşın

İhtiyacınız olan her şey: