E-İhracat Entegrasyonu ve Danışmanlığı

E- İhracat Entegrasyonu

E- İhracat Entegrasyonu, ürünlerinizin yurt dışına satılabilmesi için hem kendi web sitenizde hem de online pazaryerlerinde listelenebilmesine imkan tanımaktır. Ancak E- İhracat Entegrasyonları zannedildiğinden çok daha zor işlemlerdir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise net olarak yurt dışındaki müşterileriniz ile doğru iletişime geçebiliyor olmak, onlara satış yapacak olan dil ile içerikler üretmek ve en önemli noktalardan bir tanesi ise onların karşısına çıkabiliyor olmaktır. E- İhracat Entegrasyonu hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin ürünlerini yurtdışındaki pazaryerlerinde listeleyerek e-ihracat alanında başarılı olabilmesine yardımcı oluyoruz. Moobile olarak sadece kendi web sitenizde değil Aliexpress ve benzeri online pazaryerlerinde de başarılı olabilmenize olanak sağlıyoruz. 

E- İhracat Entegrasyonu Neden Önemlidir?

Ürünlerinizi ve şirketinizi yurt dışına taşımadan rahat bir şekilde ülkenizden yurt dışına satış yapabiliyor olmak e-ticaret sektöründe hayli önemlidir. E- İhracat Entegrasyonu hizmetimiz sayesinde hem yurt dışındaki müşterilerinize doğru bir şekilde ulaşabilir hem de yüksek satış rakamlarına ulaşabilirsiniz.  Üstelik ürünlerinizin tamamını pazaryerlerinde listelemek için çok sayıda içerik personeline ihtiyaç duymadan.  

Moobile İle E- İhracat Entegrasyonu Hizmeti

Evinizden, şirketinizden, ülkenizdeki deponuzdan tüm dünyaya satış yapabiliyor olmak ister misiniz? O zaman hemen bizimle iletişime geçerek entegrasyon hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm ayrıntıları ve aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Moobile, milyonlarca ürünü tek tıkla pazaryerlerine gönderirken aynı zamanda bu alandaki stratejik çalışmalarınızı da yürütebilir.   

E-İhracat Danışmanlığı

E-İhracat için öncelikle pazarlama çalışmalarınızın sağlıklı bir şekilde çalışıyor olması, ürünleriniz için doğru platformlar ve doğru planlamaların yapılması gerekiyor. E-İhracat danışmanlığı hizmeti ile Moobile, ürünlerinizin internet üzerinden yurt dışına çok daha kolay bir şekilde satılabilmesine olanak sağlar. Edindiğimiz tecrübe ile bugüne kadar onlarca Türk şirketin yurt dışında internet üzerinden daha rahat bir şekilde satış yapabilmesine olanak sağladık.  

Moobile İle E-İhracat Danışmanlığı Hizmeti

E-İhracat konusunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Ama çoğumuz nasıl yapılması gerektiği konusunda bilgi sahibi değiliz. Bu korkulacak bir konu değil, bu eksik parçayı tamamlamak için Moobile var. Siz sadece ürünlerinizin temini ve üretiminden sorumlu olun, Moobile sizin yerinize hangi platformlarda satış yapılacağına karar versin, doğru ürün yelpazenizi doğru müşteri kitlesine gösterip satış yapsın. Moobile, size sadece bir hizmet değil aynı zamanda stratejik destek sağlar. Ancak doğru çalışmayla şirketinizin olağanüstü gelirler elde edebilmesi mümkün hale gelebilir.

E-İhracat Hizmetimizin Detayları Nelerdir?

E-İhracat danışmanlığı hizmetimiz ile sizlere şu başlıklar altında ışık tutabiliriz:

  • Pazar Araştırması
  • Optimizasyon ve İyileştirme Çalışmaları
  • Dijital Reklam Hizmetleri 
  • Lojistik Hizmet Danışmanlığı
  • Lojistik Desteği
  • Pazaryeri Yönetimi

Moobile yukarıda görmüş olduğunuz 6 temel başlık altında hizmet verir. Gerekli tüm araştırmaları ve analizleri yaparak sizin için tüm temel gereksinimleri sağlarız.  

E-İhracat Danışmanlığı Hizmeti Almak Neden Önemli?

Çok fazla satacağına inandığınız ancak hiçbir şekilde yeterli satış rakamlarına ulaşamadığınız ürünleriniz mi var? İşte bu noktada E-İhracat danışmanlığı hizmetimiz ile tam kapsamlı araştırmalar ve analizler yaparak sizin, en doğru müşteri kitlesine ulaşmanıza olanak sağlarız. 

 

Neden Biz?

Lojistik Desteği Sağlıyoruz

Satış rakamlarınızı artırıyoruz

Reklam ve Optimizasyon

Bize Ulaşın

İhtiyacınız olan her şey: