BİZİ TANIYIN

Moobile Hakkında

Moobile olarak kişisel ve kurumsal yazılım ve programlama taleplerinin karşılanması ile alakalı tek noktada tüm hizmetleri verebilecek şekilde bir ekip oluşturduk. Tüm web ve masaüstü yazılım, programlama, mobil uygulama projelerinde almış olduğumuz sorumluluğun  farkında olduğumuzdan projeleri teslim etmek amacıyla değil, gerekirse hedeflenen noktaya taşımak amacıyla da gerek internet reklamlıcılığı, gerek aso ve seo başta olmak üzere optimizasyon süreçlerinde de projenin arkasında itici bir güç olmayı ilke edindik.

 

2004 yılında çıkmış olduğumuz bu yola 2021 yılında Moobile Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak devam ediyoruz. Geçen 17 yıllık süreçte sektördeki tüm gelişmelere adeta tanıklık edip, teknolojiyi her dönem yakalamayı ve projelerimizde daima güncel teknik ve platformları kullanmayı kendimize ilke edindik. 

 

Moobile olarak yola birlikte çıkacağımız her projede; geride amacına ulaşarak başarıyı yakalamış bir girişim bırakmayı hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek adına tüm tecrübemiz ve enerjimizle yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bize Ulaşın

İhtiyacınız olan her şey: