StoreXML Entegrasyon Sistemi Lansmanı Yapıldı

StoreXML Entegrasyon Sistemi Lansmanı Yapıldı

Türkiye'de E-ihracat alanında faaliyet gösteren Selite Collection ve Moobile işbirliği ile hazırlanan E-ihracat Pazaryeri Entegrasyon sistemi olan StoreXML, 7 aylık yazılım geliştirme süreci ardından lansmanı yapılarak E-ihracat alanında faaliyet gösteren üretici ve tedarikçilerin hizmetine sunuldu.

 

İhracat şirketlerine satıştan lojistiğe kadar olan tüm aşamalarda destek olmak ve yurtdışına ürün satışı gerçekleştirmek isteyen üretici ve tedarikçilerin karmaşık iş süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla ortaya çıkan sisteme sadece birkaç adımda entegrasyon yapılabiliyor. Verilen destekler arasında paketleme ve kargolama işlemlerinin gerçekleştirilmesi de bulunuyor. Bu sayede girişimciler ve E-ihracata başlayacak şirketler için ülke içinde üretilen ve halihazırda stoğu bulunan ürünlerin ihracatında depolama ve lojistik maliyetleri için yüksek yatırım maliyetleri gerekmiyor.

 

Projenin amacı, bir yazılım olmanın ötesinde e-ihracat düşünen şirket ve girişimlerin bu alanda çok daha kolay bir şekilde yerini almasını sağlamak.   

 

 

Hazır mısınız?

Şirketinizin ya da projenizin online pazarda gücüne güç katacak Moobile hizmetlerinden faydalanmak için

Bize Ulaşın

İhtiyacınız olan her şey: